ponad 25 lat w branży

szeroki zakres usług

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


O firmie

Firma została założona w roku 1994 pod nazwą Mat-Mar Marek Jurkowski i nieprzerywanie od 25 lat funkcjonuje pod tą nazwą.

Od samego początku firma została stworzona by świadczyć usługi w zakresie obróbki metalu i tworzyw sztucznych dla zróżnicowanego grona odbiorców. W tym czasie zdołaliśmy uzyskać silną pozycję na rynku, potwierdzoną wdzięcznością oraz zadowoleniem naszych dotychczasowych klientów.

Firma Mat-Mar wciąż się rozwija oraz zawsze szuka nowej możliwości rozwoju. Przez te wszystkie lata udało nam się zgromadzić bardzo duże doświadczenie w dziedzinie obróbki skrawaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc klientowi w rozwiązywaniu problemów z doborem materiałów oraz procesu technologicznego obróbki danego detalu.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 602 639 938

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Istniejemy i działamy na rynku obróbki metali i tworzyw sztucznych od ponad 25 lat, a dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza firma zajmuje się produkcją z własnych bądź powierzonych materiałów takich jak stale, aluminium, mosiądz, tworzywa sztuczne i inne.

Każdy detal zlecony do produkcji w naszej firmie może być wykończony w jeden z wielu dostępnych u nas sposobów, między innymi: obróbka galwaniczna, cieplna, lakierowanie.

Posiadamy własny transport (nawet do 6mb) oraz duży oświetlony i monitorowany plac do przechowywania powierzonych materiałów.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze produktów i usług najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.